Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] czy można odłączyć imobilajzer

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] czy można odłączyć imobilajzer

    w oII FL też jest eklektyczne ?
    staram się nie mielić kołami ... ale na mokrym ciężko :/ czekam na śnieg

  • #2
    [O1] czy można odłączyć imobilajzer

    ops: mam pytanie czy jest możliwe odłączenie imobilajzera bo O1 zaczyna szwankować przy zapalaniu.

    Komentarz


    • #3
      Jak odlaczysz to nieodpalisz samochodu. Po to jest immo. Jaki masz silnik bo to tez jest pytanie wazne. Benzol czy TDI.
      Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

      Komentarz


      • #4
        A co sie dzieje??

        Oczywiscie ze mozna, ale to moze warto naprawic cos skad jest jakis problem.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          silnik to benzyna BFQ 1.6 czasami nie mogę odpalić samochodu wtedy wyjmuję kluczyk ze stacyjki i go po prostu odwracam i dopiero wtedy odpala ale nie zawsze .

          Komentarz


          • #6
            A czy podczas tego nieudanego zapalania miga lub świeci Ci się kluczyk na zestawie wskaźników ?
            Bo jeżeli nie, to raczej nie jego wina.
            To czy immo blokowało start czy nie powinno być zapisane w błędach komputera, więc VAG się kłania.

            Aha i jeszcze jedno - immo blokuje komputer w taki sposób, że pozwala uruchomić silnik i od razu go gasi - to od razu to jest po mniej więcej sekundzie.
            Octavia Combi 4x4 1,8T ARX 2001
            HPI Baja 5B SS - nowa zabawka

            Komentarz


            • #7
              Witam serdecznie.Kiedyś na Allegro był dostępny patent na stałe eliminujacy immo.Poszukaj może jeszcze aktualne.Pozdrawiam.
              Witek

              Komentarz


              • #8
                podczas zapalania nie świeci się żadna kontrolka przy najmniej tego nie zauwarzyłem

                Komentarz


                • #9
                  No to jeżeli podczas odpalania nic się nie zapala to musisz podjechać gdzieś na zczytanie błędów komputera bo to raczej nie immo.

                  (Ja u siebie raz na dwa miesiące mam też tak, że dość długo kręcę i nic, a tylko cofnę kluczyk do zera i zacznę kręcić drugi raz i odpala. W komputerze wtedy jest mnóstwo błędów - tyle że takich co nie mają prawa się pojawić - tak jakby się coś zawieszało.)
                  Octavia Combi 4x4 1,8T ARX 2001
                  HPI Baja 5B SS - nowa zabawka

                  Komentarz


                  • #10
                    bardzo dziękuję za cenne informacje. Pozdrawiam Wszystkich.

                    Komentarz


                    • #11
                      A ja chciałbym sie dowiedzieć jak to immo odłączyc?? Vagiem czy rzecznie??
                      Chcailbym sie tego dowiedziec z tego powodu iz chcialbym pogłebiac swoja wiedze I lubie dowiadywac sie nowych rzeczy.

                      Komentarz


                      • #12
                        A ja chciałbym sie dowiedzieć jak to immo odłączyc?? Vagiem czy rzecznie??
                        Najszybciej "ręcznie" z całą szafą przy pomocy dużego wkrętaka.
                        Później to już pogłębianie własnej wiedzy. :lol:
                        Nadmiar wiedzy akurat w materii wyłączania immo niewskazany.

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez shico
                          Nadmiar wiedzy akurat w materii wyłączania immo niewskazany.
                          Ja to napisałem ogólnie, akurat nie chodziło mi konkretnie o to

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X